Wystawa poplenerowa prac studentów 1 roku architektury krajobrazu WA PK

Opublikowano 10/02/2020 o 11:01

.

Zapraszamy do obejrzenia w Galerii Wydziału Architektury przy ul. Podchorążych 1 wystawy poplenerowej prac studentów 1 roku Architektury Krajobrazu WA PK 2019/2020. Ich autorami są: Justyna Adamczyk, Daria Bernat, Aleksandra Bielecka, Anna Brach, Magdalena Branicka, Zuzanna Chrzanowska, Katarzyna Fejfer, Tomasz Jaróg, Dominika Litwin, Martyna Młotek, Katarzyna Muzyka, Zuzanna Surga, Weronika Tomasik i Kinga Woźniak. Organizatorem wystawy jest Katedra Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WA PK pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Andrzeja Białkiewicza. Prowadzący plener – dr hab. inż. arch. Beata Makowska, prof. PK; współprowadzący – dr hab. szt. Ryszard Grazda, prof. PK. Czas trwania wystawy od 1-30.10.2020 r.