FotoKrajObraz2020

Opublikowano 04/15/2020 o 15:48


Kolejna edycja konkursu i warsztatów fotograficznych FotoKrajObraz dla uczniów i studentów nt.: KRAJOBRAZ SUBIEKTYWNY


FotoKrajObraz 2020 - kolejna edycja konkursu i warsztatów KRAJOBRAZ SUBIEKTYWNY

Konkurs  jest  przeznaczony  dla:  

Konkurs A – dla uczniów szkół średnich

Konkurs B – dla studentów szkół wyższych w szczególności kierunków architektonicznych i artystycznych

Obecna sytuacji sprawia, ze fotografia krajobrazowa nie może być w pełni realizowana, dlatego zachęcamy, aby rozglądać się uważnie wokół i  studiować na pozór zyczajne formy przedmiotów domowych, a także widoki, które są najbliżej nas, przeglądać prace dawnych mistrzów malarstwa i fotografii, poznawać nowe techniki artystyczne, ćwiczyć te tradycyjne.

Zachęcamy do poszukiwań fotograficznych, własnego spojrzenia na rzeczy zwykłe i niezwykłe, zabawy z formą, fakturą, światłem, kolorem, z wyobraźnią!

Nagroda główna to online warsztaty fotografii dla 8 osób, które poprowadzi ciesząca się uznaniem za granicą i w kraju, wielokrotnie nagradzana artystka fotografii kreatywnej.

Jury Konkursu wybierze 3 laureatów z każdej kategorii, dodatkowo prace wyróżnione, które wezmą udział w głosowaniu publiczności na Fb IAK, i z których wybrane zostaną kolejne dwie najlepsze prace.

O teminie warsztatów poinformujemy zwycęzców mailowo. Z wiadomych przyczyn nie możemy teraz podać terminu wernisażu, wystawy prac, rozdania dyplomów i nagród rzeczowych. Ale jak co roku z pewnością się odbędą!

Zachęcamy do twórczej zabawy z krajobrazem! Czekamy na Wasze prace do 31 maja 2020!

REGULAMIN i karta zgłosznia

WYNIKI 2020