MAK'4 wykład z cyklu Mistrzowie Architektury Krajobrazu

Opublikowano 04/12/2018 o 21:36


Zapraszamy na spotkanie z wybitną projektantką, architektem krajobrazu - Ireną Bajerską. Jest ona autorką słynnych ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Tematem jej prelekcji będą współczesne ogrody ich projektowanie, jak również realizacja. Wykład odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. godz. 18.00 w Pauzie-In-Garden przy ul. Rajskiej w Krakowie.


MAK to cykl wykładów organizowanych przez nasz instytut w celu propagowania dziedziny i profesji jaką jest Architektura Krajobrazu. Wykłady te stwarzają możliwość poznania wybitnych twórców i zaczerpniecia z ich wiedzy i doświadczenia. To spotkania dla studentów, absolwentów, profesjonalistów ale również dla szerokiej publiczności.

Tym razem gościem naszego cyklu będzie Irena Bajerska. Autorka wielu ogrodów i przestrzeni publicznych. To wyjatkowe spotkanie, które pozwoli poznać jedną z najwybitniejszych polskich projektantek i usłyszeć bezpośrednio od niej samej o blaskach i cieniach zawodu. Jej aktywność projektowa została uhonorowana obecnością wśród 100 kobiet najbardziej znaczących dla światowego designu - MoMoWo • 100 WORKS IN 100 YEARS • EUROPEAN WOMEN IN ARCHITECTURE & DESIGN (1918•2018).

Zapraszamy

FB, blog