Wystawa pt. „HRUBIESZOWSKI DOM Z KLIMATEM i HRUBIESZOWSKIE CENTRUM KOMUNIKACYJNE” w Hrubieszowskim Domu Kultury 20-31 stycznia 2023

Opublikowano 01/16/2023 o 21:50


Wystawę – prezentowaną na Politechnice Krakowskiej w Galerii Gil w dniach 23 listopada do 8 grudnia 2022 roku – już od piątku 20 stycznia będzie można oglądać w Hrubieszowskim Domu Kultury. Zaprezentujemy mieszkańcom i władzom miasta efekty prac studenckich wykonane podczas praktyk inwentaryzacyjnych i pleneru malarskiego w Hrubieszowie w ramach działania „Hrubieszowski dom z klimatem” oraz warsztatów projektowych i prac dyplomowych w ramach działania „Hrubieszowskie centrum komunikacyjne”.


Z wielką satysfakcją dołączymy do wystawy w Hrubieszowie dodatkową planszę prezentującą KONCEPCJĘ HRUBIESZOWSKIEGO CENTRUM KOMUNIKACYJNEGO, opracowaną przez kierowany przez dr inż. arch. Izabelę Syktę zespół autorski pracowników Politechniki Krakowskiej w składzie: dr hab. inż. arch. Agnieszka Ozimek, dr inż. arch. Damian Poklewski-Koziełł, dr inż. arch. Marcin Gierbienis i mgr inż. arch. kraj. Agnieszka Greniuk z Wydziału Architektury oraz dr inż. Mariusz Dudek z Wydziału Inżynierii Lądowej, współpraca autorska: studenci i absolwenci PK – mgr inż. arch. kraj. Aleksandra Szczypka, inż. arch. kraj. Magdalena Marasik i student transportu Jakub Florczykiewicz.

Koncepcja HCK została przekazana do Biura Projektu Rozwój Lokalny w Hrubieszowie do dalszych prac projektowych, których efektem będzie realizacja dworca autobusowego w Hrubieszowie – nowej bramy do miasta!

Autorom i współautorom Koncepcji HCK dziękujemy i gratulujemy projektu :)