Wystawa poplenerowa prac studentów 1 roku Architektury Krajobrazu WA PK

Opublikowano 11/07/2022 o 13:45

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy poplenerowej 1 roku AK w Galerii "Gil" PK przy ul. Warszawskiej 24. Wystawa będzie czynna od 3 do 18 listopada 2022. Jej organizatorem jest Katedra Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WA PK pod kierunkiem Prof. dr hab. inż. arch. Marii J. Żychowskiej.

Od 3 do 18 listopada 2022 w Galerii „Gil” PK prezentowana jest wystawa poplenerowa studentów 1 roku Architektury Krajobrazu WA PK. Organizatorem wystawy jest Katedra Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WA PK pod kierunkiem Prof. dr hab. inż. arch. Marii J. Żychowskiej. Kuratorem wystawy jest mgr Danuta Zajda.

W wystawie biorą udział: Katarzyna Brykała, Anna Furgała, Aleksandra Hospod, Aleksandra Karczewska, Wiktoria Kłosowska, Martyna Król, Łukasz Lindebny, Maja Marek, Anna Mazera, Anna Nędza, Przemysław Okrzesik, Joanna Okulska, Anna Orłowicz, Katarzyna Pawelczyk, Małgorzata Pięciorak, Liliana Pluta, Zuzanna Rodak, Maria Semla, Weronika Tarasińska i Julia Waliczek.

Opiekunem pleneru, który odbył się w lipcu 2022 w Krakowie (Park Jordana, Park Krakowski, Kampus PK) była dr hab. inż. arch. Beata Makowska, prof. PK z Katedry Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WA PK, a współprowadzącym plener dr inż. arch. Barbara Bajor.