Rozstrzygnięcie konkursu "Zaprojektuj kolorowy ogród"

Opublikowano 06/16/2022 o 23:08

Uczniowie szkół ponadpodstawowych! Rozstrzygnęliśmy konkurs "Zaprojektuj kolorowy ogród". Z przyjemnością zawiadamiamy, że jury wyłoniło następujących zwycięzców: I MIEJSCE: Jan Jaszczuk (Zespół Szkół Mechanicznych nr 4 im. Gen. Augusta Fieldorfa "Nila" ) za pracę nr Y57J89 II MIEJSCE: Maria Budzyk (Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu) za pracę nr MM1510 III MIEJSCE: Oliwia Sobala (Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy) za pracę nr OS1406 Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na ceremonię rozdania nagród która odbędzie się 20 czerwca 2022 roku o godzinie 9:00 w budynku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej przy ulicy Warszawskiej 24 (pokój 9).

Następnie zapraszamy na warsztaty rysunkowe, których zakończenie planowane jest około godziny 16:00 w poniedzałek (20 czerwca) i około godziny 12:00 we wtorek (21 czerwca).
Na warsztaty zapraszamy również autorów pozostałych wyróżnionych prac (walka o podium była wyrównana!), którymi są:
Ewelina Kapusta (Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie)
Lidia Bosak (Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu)
Tamara Gackowska (Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy)
Paulina Piwowarczyk (Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie)