SUKCES NASZYCH STUDENTÓW W KONKURSIE VECTORWORKS

Opublikowano 06/21/2021 o 11:31


Z radością informujemy, że zostały oficjalnie ogłoszone wyniki konkursu O STYPENDIUM PROJEKTOWE VECTORWORKS 2020, w którym - Łukasz Byś - nasz student 5 semestru architektury krajobrazu został jednym ze zwycięzców!


Z radością informujemy, że zostały oficjalnie ogłoszone wyniki konkursu O STYPENDIUM PROJEKTOWE VECTORWORKS 2020: https://www.vectorworks.net/scholarship/winners w którym - Łukasz Byś - nasz student 5 semestru architektury krajobrazu został jednym ze zwycięzców! https://www.vectorworks.net/scholarship/winners?winnerid=1474

Na konkurs Pan Łukasz przesłał projekt kursowy parku publicznego, w tym roku realizowany na osiedlu Podwawelskim w Krakowie, przygotowany pod kierunkiem dr arch. Anny Staniewskiej i mgr arch. kraj. Jacka Konopackiego.

W gronie finalistów znalazła się również Pani Kinga Byrska: https://www.vectorworks.net/scholarship/winners?winnerid=1461

Gratulujemy sukcesu i jesteśmy przekonani, że nadejdą kolejne!

Nagrodą w konkursie jest Stypendium Projektowe Vectorworks, które obejmuje:

  • 1000 $ (USD) na czesne, opłaty, utrzymanie, podręczniki, studia za granicą, udział w konferencjach i inne cele edukacyjne.
  • Darmowe oprogramowanie Vectorworks dla uczelni zwycięzcy.

Bezpłatne szkolenia dla wykładowców i studentów: zdalne i bezpośrednie.