WYSTAWA POPLENEROWA PRAC STUDENTÓW 1 ROKU ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU WA PK

Opublikowano 10/12/2019 o 19:35

Zapraszamy do obejrzenia w Galerii Wydziału Architektury przy ul. Podchorążych 1 wystawy poplenerowej prac studentów 1 roku Architektury Krajobrazu WA PK 2018/2019. Ich autorami są: Agnieszka Bogusz, Zofia Bytnar, Katarzyna Czup, Zofia Frączek, Natalia Kępka, Urszula Kmita, Patrycja Kowalska, Magdalena Marasik, Angelika Pietroń, Irmina Szostak, Karolina Tabaka, Anna Wilk i Weronika Zielińska. Organizatorem wystawy jest Zakład Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WA PK pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Andrzeja Białkiewicza. Prowadzący plener – dr hab. inż. arch. Beata Makowska, prof. PK; współprowadzący – dr hab. szt. Ryszard Grazda, prof. PK. Czas trwania wystawy od 7-25.10.2019 r.