Konkurs fotograficzny Fotokrajobraz 2024 "Historie krajobrazowe"Zapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w konkursie fotograficznym


KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCHUwaga uczniowie szkół ponadpodstawowych! Katedra Architektury Krajobrazu ogłasza kolejną edycję konkursu „Zaprojektuj ogród” adresowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych. Tematem tegorocznego konkursu jest projekt miejsca spotkań - przestrzeni sprzyjającej integracji.


Fotokrajobraz 2023Zapraszamy uczniów szkół średnich oraz studentów do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym Fotokrajobraz. Tegoroczny temat to "Odcienie miasta".


Fotokrajobraz 2022 - kolejna edycja konkursu i warsztatów fotograficznychZapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym z cyklu Fotokrajobraz. Tegoroczny temat to: Zielone enklawy miasta


Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych 2022Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na projekt kolorowego ogrodu tematycznego. Termin nadsyłania prac to 20 maja, a do wygrania, jak co roku, atrakcyjne nagrody. Organizatorem konkursu jest Instytut Architektury Krajobrazu PK. Formularz zgłoszeniowy i regulamin są dostępne po rozwinięciu wpisu.